W naszym sklepie internetowym proponujemy sprzedaż żywic i kruszyw do samodzielnego wykonania posadzki żywicznej. Są to materiały na posadzki żywiczne wybrane od kilku producentów i sprawdzone przez nas jako wykonawcę. Produkty są dobrane pod względem odpowiedniej funkcjonalności i parametrach odpowiadających ich docelowemu przeznaczeniu.
Materiały przeznaczone do wykonania posadzki żywicznej na zewnątrz, na tarasach, balkonach, podjazdach czy schodach dobrane są pod względem elastyczności i odporności na działanie słońca. Kruszywa barwione są barwnikami odpornymi na UV a żywice do ich łączenia są na bazie elastycznego UV stabilnego poliuretanu.
Przykładowe zużycie materiałów zamieszczone w tabeli poniżej proszę traktować jako średnie zużycie na równej powierzchni betonowej. W zależności od stanu podłoża, sposobu rozkładania materiałów przez osobę wykonującą posadzki żywiczne, zużycie może być nieznacznie większe lub mniejsze od podanego poniżej.

Wysyłkę materiałów dostępnych w sklepie internetowym realizujemy w ciągu 48 godzin. Nie dotyczy to kruszyw barwionych ze względu na proces barwienia, który trwa kilka dni.
Przy zamówieniach nietypowych lub przy większych ilościach materiałów proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

W przypadku kiedy szukają Państwo materiału żywicznego, którego nie ma w naszym sklepie proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ponieważ możemy odszukać taki produkt u producenta na rynku polskim lub europejskim i zorganizować dostawę takich materiałów.
Żywice, znajdujące się w sklepie internetowym nie są produktami używanymi do wykonywania posadzek 3D. W przypadku chęci zakupu takich materiałów proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ponieważ produkty do tego rodzaju posadzek są produkowane na zmówienie z dłuzszym terminem oczekiwania.
Do posadzek 3D możliwy jest zakup tylko pełnego kompletu materiałów.

Poniżej zamieszczone są odnośniki do galerii wykonanych przez nas posadzek, w których można obejrzeć możliwy do osiągnięcia efekt.

posadzki-zywiczne-sprzedaż-żywic
sprzedaż-żywic-posadzki żywiczne
posadzki-żywiczne-sprzedaż-żywic

Posadzki żywiczne antypoślizgowe ( z posypką ) na taras – co kupić?

żywica gruntująca   zużycie : 0,4 kg / m2
piasek kwarcowy 0,4-0,8 mm   zużycie : 5 kg / m2
żywica poliuretanowa w kolorze   zużycie : 2 kg / m2

Do wykonania posadzki gładkiej proszę pominąć zakup piasku kwarcowego.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników